Siyonist gazete Türkiye İsrail anlaşmasını Saadet bayraklı fotoğrafla duyurdu

on

Siyonist gazete Türkiye İsrail anlaşmasını Saadet bayraklı fotoğrafla duyurdu! jarusalem

İsrail merkezli yayın yapan siyonist The Jerusalem Post gazetesi, Türkiye’nin İsrail ile ilişkilerin daha da iyileştirilmesi için ön anlaşmaya vardığına dair haberini Saadet Partisi’nin İsrail karşıtı eyleminde yaktığı İsrail bayraklı fotoğrafıyla duyurdu.

İsrail’in saygın gazetelerinden siyonist The Jerusalem Post gazetesi, Türkiye’nin İsrail ile ilişkilerin daha da iyileştirilmesi için ön anlaşmaya vardığına dair haberini ilginç bir detayla dünyaya duyurdu. Anlaşma haberini Saadet Partisi’nin İsrail karşıtı eyleminde yaktığı İsrail bayraklı fotoğrafıyla duyurdu. 

st düzey Türk Dışişleri yetkilisinin İsrailli yetkililerle İsviçre’de görüşmeler yaptığı ortaya çıktı. Haberin kısa zamanda dünya ve Türk kamuoyunda büyük yankı uyandırmasından sonra Başbakanlık’tan açıklama gecikmedi. Gece yarısı yapılan açıklamada İsrail ile görüşmelerin olumlu şekilde sürdüğünü ancak nihai anlaşmanın henüz yapılmadığını söyledi.

SAADET PARTİSİ’NİN EYLEMİNDE YAKILAN İSRAİL BAYRAĞIYLA HABERİ DÜNYAYA DUYURDU

Türkiye tarafından üst üste gelen açıklamalardan sonra İsrailli yetkililerde görüşmelerin devam ettiğini doğruladı. İsrail merkezli yayın yapan siyonist The Jerusalem Post gazetesi Türkiye ve İsrail arasında görüşme ve ön anlaşmaya varıldığına dair haberini Milli Görüş hareketinin siyasi arenadaki temsilcisiSaadet Partisi’nin İsrail karşıtı bir eyleminde yaktığı İsrail bayraklı fotoğrafla dünyaya servis etti.

http://www.tv5haber.com/76373_Turk-Disisleri-Bakanligi—Israil-ile-on-anlasmaya-vardik-.html
SİYONİST GAZETENİN O HABERİ;

 

 

77 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir